Чоловіки і жінки читають по-різному?

Книжковий інтернет магазин Майбук – це найкраща можливість прищепити, продовжити або відновити втрачену любов до читання. На сайті з простою навігацією зібрано безліч книг відомих авторів та видавництв. Зручний каталог значно спрощує пошук, дозволяючи чоловікам і жінкам швидко відшукати, замовити та купити «свій» варіант в категоріях:

 

  • ділової та бізнес літератури з книгами про маркетинг, діловодство, аудит, податки, підприємництво та логістику;
  • видання для батьків, присвячені вихованню та розвитку дітей;
  • нехудожня література, що знайомить з секретами військової справи, іноземними мовами, мистецтвом, публіцистикою, психологією та музикознавством;
  • художня белетристика з надихаючими біографіями, захоплюючими детективами, поетичними рядками, романтичними історіями та графічними романами.

 

Магазин Майбук – це зручний сервіс, спрямований на задоволення потреб поціновувачів літератури. Він пропонує консультаційну підтримку, вигідні ціни, накопичувальну систему знижок, різні способи оплати та доставку в будь-який куточок України.

 

Як вибирають книги жінки і чоловіки?

 

Чоловіки і жінки відрізняються в підходах та виборі книг. Статистика стверджує, що жінки читають частіше, ніж чоловіки. Середньостатистична різниця між ними становить  п’ять книг на рік. На відміну від чоловіків, які частіше читають науково-популярні видання, жінки віддають перевагу художній літературі.

 

Прірва існує і в більш специфічних жанрах. Чоловіки схильні читати мемуари, біографії, історичні твори і наукову фантастику. Жінки вибирають детективи, трилери, любовні романи та іншу белетристику. Але різниця зачіпає не тільки вибір жанру.

 

Опитування 40 000 респондентів, проведене сайтом рецензування книг Goodreads виявивило, що чоловіки і жінки схильні вибирати книги, написані авторами аналогічної статі. У 2017 році з 50 книг найбільш популярних серед чоловіків 90% припадало на авторів-письменників, а з 50 видань найбільш популярних серед жінок автори-письменниці склали 45%.

 

Але чому між читачами чоловічої та жіночої статі існують відмінності? Одну з підказок можна знайти в результатах дослідження про вплив художньої літератури на чоловіків та жінок. Виявилося, що на відміну від жіночого полу чоловіки не вважають «книги своїми  розрадами та провідниками по життєвому шляху». Вони читають романи, як посібники з застосування техніки.

 

Поки немає стереотипних обмежень різниця між тим, як читають чоловіки і жінки не буде проблемою. Купуйте книги! Вони «не створені для меблів, але немає нічого іншого, що так красиво обставляє будинок».

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *