Студентка Ніжинського університету отримала перемогу в конкурсі перекладачів

Студенти факультету іноземних мов — завжди активні і допитливі, з радістю беруть участь у різних мовних конкурсах і конкурсах з перекладу. Цього року НДУ імені Миколи Гоголя вже має першу перемогу: Кот Єлізавета, студентка 4 курсу факультету іноземних мов, посіла ІІ місце в ХІІ Міжвузівському конкурсі молодих перекладачів, організованому Національним авіаційним університетом.

Ось як Ліза коментує цю подію в своєму житті:

“Учасниками конкурсу були студенти з усієї України і це було неймовірно цікаво! У першому турі ми повинні були перекласти уривок з художнього прозового твору “Brno is for lovers” за Джеком Стівенсоном. Цей текст мені дуже сподобався тим, що він сучасний та з гумором, але, звісно, було складно перекладати чеські імена та назви розважальних закладів, отож довелося відкрити карту Чехії та гуглити. У другому турі ми перекладали вірш Маї Еджелоу «Still I Rise». По-перше, цей вірш надзвичайно душевний.

По-друге, його перекладати було справжнім челенджем, тому що потрібно було передати всю його глибину, і я була задоволена своїм результатом. Звісно, всі навички я набула на парах з теорії і практики перекладу в нашому університеті. Оскільки ми вже перекладали і прозові твори, і вірші – це був знайомий вид роботи і тому я була більш впевнена в своїх силах.

Наш університет заохочує студентів брати участь у схожих видах роботи, що дає нам можливість застосовувати наші знання та навички на практиці. Те, що я здобула друге місце, надало мені ще більшої мотивації рухатись тільки вперед, адже це цінний досвід”.

 Вітаємо Єлізавету і бажаємо нових перемог і досягнень у професії перекладача!

ndu.edu.ua

Фото ілюстроване

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *