Стало відомо, наскільки зростуть потужності Ніжинського елеватора

 

«Баришівська зернова компанія» Grain Alliance в 2020 році збільшить обсяги зберігання на «Ніжинському елеваторі» до 48 тис. Т, що вдвічі більше від потужностей, які вже існуюють. Про це повідомив комерційний директор Grain Alliance Таїр Мусаєв на II Аграрному форумі «Елеватор-2020» (за інформацією elevatorist.com).

«Ніжинський елеватор має потужності 24 тис. Т, але за планами в цьому році ми добудуємо ще 24 тис. Т, а в подальшому плануємо довести загальні потужності до 72 тис. Т.

Цей елеватор буде працювати тільки на твердому паливі. Ми туди навіть не підводили газ. І можна сказати, що він працює дуже успішно, з точки зору співвідношення витрат палива на зняття одного тоннопроцента», – зазначив Таїр Мусаєв.

Також він додав, що на майбутній сезон на «Ніжинському елеваторі» встановлять теплогенератор на 12 МВт і зерносушарку продуктивністю 1600 т / добу при знятті 10% при температурі зовнішнього середовища + 10 ° С.

Зараз на елеваторі працює теплогенератор компанії TEFF (Одеса) потужністю 6 MВт. Для роботи зерносушарки використовують як паливо пелети з соняшникового лушпиння, так і пелети з деревини.

За 2019 сезон з використанням альтернативного палива на підприємстві просушені 50 тис. Т кукурудзи і 10 тис. Т пшениці.

Нагадаємо, «Ніжинський елеватор» на кінець листопада відвантажив 6 залізничних маршрутів з кукурудзою.
Джерело: mynizhyn.com
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *