Упевнені перемоги спортсменів з Ніжинщини: так тримати!

🏆🥇 Знову спортсмени Бобровиччини здобули перемогу!

08 лютого 2023 року відбувся відкритий чемпіонат Чернігівської області з дзюдо серед юніорів до 21 року та відкритий чемпіонат м. Чернігів з дзюдо серед кадетів до 18 років.

Вихованці Бобровицької ДЮСШ показали високий результат. У підсумку п’ять нагород.

Нікіта Громико виборов дві золоті нагороди:І місце 100 кг до 21року; І місце +90 до 18років.

Нікіта Гуменний виграв золото: І місце 55кг до 18років. Богдан Буланий виборов срібло та бронзу: ІІ місце 73кг до 18років;ІІІ місце 73кг до 21року.

Данило Шипінський (60кгU21), Ілля Артеменко (55кгU18), Андрій Мазур (50кгU18), Віталій Гузєй (60кгU18) завершили змагання за крок від медалей. В бронзовому фіналі поступилися у боротьбі за ІІІ місця.У підсумку чотири 5 місць.

Вітаємо спортсменів та їх тренера Миколу Булаха з успішним виступом. Бажаємо нових перемог!

Сектор сім’ї, молоді та спорту міської ради.