Вперше диплом Ніжинського вишу отримала студентка Китайської Народної Республіки

 

 

 

 

5 лютого в оновленій ошатній актовій залі нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулась урочиста подія: вручення дипломів магістра з відзнакою. Привітати випускників прийшли їх батьки, рідні та викладачі.

Церемонія за традицією відкрилася гімном України у виконанні аспірантів вишу Ярослава Йотки та Вікторії Борисюк, після чого до присутніх в залі звернувся ректор університету Олександр Самойленко: «Сподіваюсь, що в подальшому у Вашому житті ви станете кращими і успішними у вибраній професії та примножите свої здобутки. Саме ви будете з нами, в історичній пам’яті Ніжинської вищої школи, якій виповнилося 200 років з дня відкриття. Бажаю вам завжди пам’ятати свою Alma mater та викладачів».

Декан факультету психології та соціальної роботи Олексій Тимошенко від імені деканів та директорів Ніжинської вищої школи привітав випускників та побажав здійснення та реалізації всіх планів.

Особливістю цьогорічного вручення дипломів стало те, що вперше диплом нашого вишу отримала студентка Китайської Народної Республіки. Вона поділилась своїми враженнями: «Я дуже задоволена тим часом, який провела у стінах славного вишу. Знання, отримані в його стінах – безцінні».

У заключній частині церемонії у відповідь слово було надано випускниці факультету психології та соціальної роботи Ользі Дешко, яка подякувала за знання та вміння, отримані під час навчання.

ndu.edu.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.