Поліцейський з Ніжинщини увійшов до збірної команди України з гирьового спорту

Співробітник сектору реагування патрульної поліції з Бобровиці Євген Каліберда посів третє місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту, що проходив з 5 по 8 жовтня в Києві.

Поліцейський став призером у вправі «ривок однієї гирі вагою 32 кг» та увійшов до збірної команди України з гирьового спорту для подальшої участі у Кубку Світу.

Євген Каліберда працює поліцейським відділення №2 (м. Бобровиця) Ніжинського районного відділу поліції. Під час підготовки до змагань Євген тренувався щодня. Починав свій день з кардіотренування, потім йшов у спортзал і займався вже силовими вправами з гирями.

Поліцейський з Бобровиці – учасник та фіналіст численних змагань з гирьового спорту. В 2021 році Євген Каліберда посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, що проходив у Будапешті, Угорщина.

Поліцейський став найкращим у вправі «ривок однієї гирі вагою 32 кілограми». Протягом 12 хвилин він виконав 200 ривків!