Сік, який рятує людей від смерті

Цей напій був популярний десятиліттями, і для його приготування необхідно всього дві хвилини!

Цей сік був рекомендований людям , які страждають від раку, так яквін може відновити енергію, зміцнити імунітет, а також поліпшити аналіз крові.

Сік досить просто приготувати і у нього є тільки один невеликий недолік — його не особо смачно пити. Тим не менш, як тільки ви побачите результати, ви зрозумієте, що це варто кожного вашого його ковтка!

Сік складається з буряка і моркви. Його рекомендують  протягом багатьох десятиліть людям , які проходять хіміотерапію, так яквін є ідеальною «зброєю» проти впливу цього сучасного лікування раку.І хоча більшість кажуть, що він не дуже смачний , вони досі не можуть кинути його пити, тому що він приносить фантастичні результати.

Ось чому люди часто говорять, що цейсік ” повертає людей з того світу “.Тим не менш, це не говорить про те, що пити його можна тільки у разі, якщо ви страждаєте від будь-яких захворювань !

Якщо ви відчуваєте втому, брак енергії або стан депресії, цей напій може те, що вам потрібно.

Інгредієнти:

  • Буряк (1 кг);
  • Лимон (1 шт. );
  • Морква (1/2 кг);
  • Апельсини (3 шт. );
  • Яблука (3 шт. );
  • Мед (1 кг).

Приготування:

Просто вимийте всі інгредієнти і покладіть їх в блендер.

У підсумку ви отримаєте сік з червонуватим кольором, який необхідно перелити в кілька  бутилок (або в ідеалі в банки, так як пластик слід уникати) і зберігати в холодильнику.

Сік дає кращі результати, якщовипивати по півсклянки вранці, на голодний шлунок.

Якщо ви будете вживати цей сік кожен день, ви почнете відчувати неймовірний прилив енергії вже через 10 днів, а ваш настрій значно покращиться.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *