Молодіжний центр у Ніжині першим в області запускає Skills Lab

Команда КЗ Ніжинський міський молодіжний центр спільно з  Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Career Hub, Фондом Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та Міністерством молоді та спорту України оголошує запуск програми Skills Lab: Успішна кар’єра – аналізуємо, рефлексуємо, розвиваємось. 

 

 

Якщо ви цікавитесь питаннями вибору професії, планування кар’єри, пошуку першого робочого місця чи професійної перекваліфікації, збільшення особистої ефективності як професіонала та зростання по кар’єрним сходинкам, то це означає, що дана програма саме для вас).
Враховуючи обмежувальні заходи, курс буде проведено онлайн!
 
Протягом 8 занять за допомогою сертифікованих тренерів програми Ніжинського міського молодіжного центру, а також із залученням HR-спеціалістів відомих підприємств та організацій, поєднавши теорію, практичні завдання та інтерактивні форми (так в онлайн це також можливо) будемо прокачуватись в напрямку вибудови успішної кар’єри.
Орієнтовні дати реалізації програми: 02.06.2020 – 26.06.2020. 
Формат навчання – платформа Zoom.
Вік учасників – 14-35 років.
Періодичність навчальних занять – двічі на тиждень по 2,5-3 години, вступне заняття (відкриття), 6 навчальних занять, підсумкове заняття.
Участь безкоштовна! Кількість місць – обмежена! Тому не прогавте свій шанс).
Координаторка програми в м.Ніжин – Анжела Тимченко, (097)799-37-35.
Тренерки програми  – Анжела Тимченко, Світлана Цюрток.

Ви маєте можливість зареєструватися за посиланням або відсканувати QR-код на афіші https://docs.google.com/forms/d/1uOjR1kNrpo9vN-FCRgS-IOrqUqWdzQcoqiq9w0HaN40/edit

Програма допоможе вам розвинути 10 найбільш затребуваних навичок XXI ст., а також сприятиме вмілому застосуванню їх при побудові успішної кар’єри. Чекаємо на вас!!!

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *