15 ніжинських сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, отримали допомогу до школи

 

 

Співробітники сектору ювенальної превенції Ніжинського районного відділу поліції спільно з громадськими організаціями зібрали канцелярію, одяг та всі необхідні речі для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
Незадовго до нового навчального року ніжинські поліцейські долучилися до Всеукраїнської акції «Готуємось до школи разом».
Ювенальна поліція спільно з Чернігівським осередком Всеукраїнського Об’єднання Добровольців, Ніжинським міським молодіжним центром, міською організацією Червоного хреста, Громадською організацією «Час для нас», службами у справах дітей Ніжина і Талалаївської громади за участю директора ТОВ «Uaciti» Олександра Андрійченка зібрали дуже багато канцелярії, одягу та необхідних речей для дітей, які опинились в складних життєвих обставинах.
– Перед початком навчального року ювенальні поліцейські провели профілактичні рейди в родинах, що опинилися у складних життєвих обставинах. Особливу увагу приділяли сім’ям з дітьми шкільного віку. Поліцейські перевірили, чи є у них все для навчання і за потреби допомагали зібрати канцелярію, одяг, засоби гігієни та інші необхідні речі, – сказала керівник ювенальної превенції поліції області Oksana Ognenko Zubets
Так, у місті Ніжині допомогу отримали 15 сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах (там виховуються 20 дітей). У Талалаївській територіальній громаді поліція спільно з громадськими та волонтерськими організаціями допомогла трьом сім’ям, у яких виховуються 12 школярів.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *