“Нафтогаз” саботує зниження ціни на газ?

 

 

 

 

Як було повідослено раніше, в понеділок Кабінет Міністрів та НАК «Нафтогаз України» досягли домовленостей щодо зниження кінцевої роздрібної ціни для населення до рівня 8 247 грн. за тис. куб. м. замість  9 716,54 грн. за тис. куб. м.  для побутових споживачів. Однак державна монополія досі не направила угоди зі зниженою відпускною ціною.

 

Споживачі газу мають бути проінформовані про зменшення ціни газу не менше ніж за п’ять днів. Тому сьогодні останній день, коли НАК «Нафтогаз України» повинен подати документи про відпуск газу за зниженою ціною 8 247 грн. за тис. куб. м.

 

На сьогоднішній день на травень місяць НАК «Нафтогаз України» надіслав документи на постачання газу за відпускною ціною 8 621,76 грн за тис. куб. м., яка з урахуванням транспортної складової для побутових споживачів складатиме 9 716,54 грн. за тис. куб. м. замість 8 247 грн. за тис. куб. м., передбачених урядом. Тому ПСО-постачальники просять сприяння Кабінету Міністрів в оформленні нових документів, які дозволять постачати газ за ціною 8 247 грн. за тис. куб. м.

 за інформацією прес-служби ГС “АГРУ”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.