Опалювальний сезон у Ніжині: у ТОВ “НіжинТеплоМережі” є проблеми…

 

 

 

 

Як ми уже зазначали раніше, минулого тижня на засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про початок опалювального сезону в  трьох закладів Ніжина: міськлікарні, пологовому будинку та будинку-інтернаті. Втім, цього не сталося.

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ Очікуване тепло в заклади Ніжина не прийшло… В чому причина?

В ході сьогоднішньої оперативної наради міський голова Олександр Кодола попросив пояснити ситуацію директора ТОВ “НіжинТеплоМережі” Любов Ісаєнко.

Любов Миколаївна зазначила, що не вважає опалювальний сезон у Ніжині зірваним.

“Підпрємство до опалювального сезону технічно стовідсотково підготувалося. Але є проблема з проплатою до Чернігівгазу. Кошти не платяться з 12 липня поточного року. На сьогодні заборгованість становить 7 млн 680 тис. грн. і, якщо ми до 4 жовтня не заплатимо цю суму, то змушені будемо платити ще й аванс на наступний місяць, тобто ще на 2 млн 67 тис грн більше, – зазначила директор. – Якщо ми не проплатимо ці кошти, нас ніхто не включить до газопостачання”.

Міський голова Олександр Кодола акцентував на тому, що ця заборгованість – це особиста відповідальність підприємства і потрібно потрібно терміново вжити всіх необхідних дій, щоб опалювальний сезон якнайшвидше розпочався.

Також Олександр Михайлович розповів, що 30 вересня був проведений Конгрес місцевих та регіональних влад при президентові України. Одним із питань, винесених на розгляд, було питання підготовки до опалювального сезону 2021-2022 років. Було встановлено ціни на газ для населення та бюджетних установ, підписано меморандум про врегулювання проблемних питань в сфері постачання теплової енергії та гарячої води в опалювальний період.

Фото ілюстроване

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь