У Ніжині частково базуватимуться вертольоти Airbus Н225 Super Puma

 

 

21 грудня в Україну прибули перші два вертольоти Airbus Н225 Super Puma в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту МВС.

Один з них передали підрозділам Державної служби з надзвичайних ситуацій, інший — Національної гвардії України. Всього до кінця 2021 року система авіаційної безпеки МВС в рамках україно-французького контракту отримає 55 вертольотів Airbus.

Як раніше повідомлялося частина вертольотів базуватиметься в Ніжині. Тут буде розташований сервісний центр системи авіаційної безпеки МВС. Це будуть вертольоти для Служби із надзвичайних ситуацій, прикордонників, Нацгвардії та поліції.

 

Міністр внутрішніх справ розповів, що у найближчі 3 роки підрозділи ДСНС отримають 21 гвинтокрил Н225 Super Puma, 10 — Н145 і 24 гвинтокрила Н125.

Варто зазначити, в Україні буде розташовано центр технічного обслуговування цих гвинтокрилів, що дасть можливість обслуговувати не лише свої машини, але й брати замовлення європейських партнерів, зміцнювати кооперацію з Європейським Союзом.

Джерело: http://mvs.gov.ua/ua/news/17254_V_Ukraini_zapustili_dinu_sistemu_aviabezpeki_MVS_dlya_ryatuvalnikiv_ta_gvardiyciv_pribuli_pershi_gvintokrili_FOTO_VIDEO.htm?fbclid=IwAR1lYj2TVoFsnGXwpwbdAv90yMalBPwkYklynF3LOssb-lVqtN1qEnKXtS8mvs.gov.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *