До Дня Соборності у Ніжині хочуть утворити “Ланцюг Єдності”

Щороку, 22 січня в Україні відзначається День Соборності — свято відзначають в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року.

Тому під час засідання виконавчого комітету, 10 січня, Євгеном Луняком, професором Ніжинського НДУ імені Миколи Гоголя було внесено пропозицію щодо організації та проведення «Ланцюга Єдності» в Ніжині. Він запропонував створити живий ланцюг від парку Шевченка до площі Івана Франка під час відзначення Дня Соборності у місті Ніжині – 22 січня. Ймовірний час проведення 12- та година дня, тому Станіславом Крапив’янським, начальником Управління освіти було зазначено, що школярів не можна залучати, адже в цей час відбувається навчальний процес.

Було наголошено, що участь в «ланцюгу єдності» має буди на добровільних засадах й повинна демонструвати позицію кожного ніжинця окремо! По завершенню обговорення міський голова надав протокольне доручення для організації виконання даної пропозиції Управлінню освіти та Управлінню культури і туризму.

Чи бажаєте ви приєднатися до "Ланцюга Єдності" в Ніжині?

Завантаження ... Завантаження ...

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *