На території Ніжина та району триває операція «Перевізник-2019»

 

З 25 лютого на території Чернігівської області розпочалося проведення комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник-2019», метою яких є профілактика та зниження аварійності за участю пасажирського транспорту, дотримання перевізниками та водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів.
Правоохоронці щоденно перевіряють перевізників і технічний стан їх транспортних засобів, справність аварійних виходів, а також розташування місць для сидіння пасажирів. Також поліцейські здійснюють перевірку зберігання транспортних засобів за визначеним місцем їх стоянки та організацію передрейсового контролю технічного стану автобусів, проведення щозмінного медичного огляду водіїв, здійснення нерегулярних або регулярних пасажирських перевезень без відповідних дозвільних документів.
Головна мета заходів, що наразі тривають – профілактика порушень та зниження аварійності за участі маршрутних транспортних засобів. З водіями проводяться профілактичні бесіди, вказується на необхідність усунення виявлених недоліків та роз’яснюються можливі наслідки у випадку ігнорування законних вимог правоохоронців.
Поліція закликає водіїв маршрутних транспортних засобів більш відповідально ставитися до своєї роботи та не нехтувати ПДР, які однакові для всіх. Пам’ятайте! Від сумлінного ставлення до вашої повсякденної праці залежить життя та здоров’я пасажирів.

Заступник начальника Ніжинського відділу поліції
Олександр Чепурний

(фото ілюстративне)

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *