П’ятниця 13: усі небезпеки фатального дня і кому бути обережним

 

П’ятниця 13 має погану славу і навколо неї існує багато міфів. Більше про історію, ритуали та прикмети читайте в нашому матеріалі.

Міфи про п’ятницю 13

П’ятниця 13 почала вважатися поганим днем з приходом чоловічих і сонячних культів, а потім з поширенням християнства. З “прокляттям” числа співпало, що Христос не розглядається як 13-й серед 12 учнів, а до цього “чорного” числа зарахували Іуду-зрадника.

Крім того, прийнято вірити, що саме в п’ятницю 13 числа Адам і Єва скуштували заборонений плід, а Каїн безжально вбив свого брата Авеля, розп’яття Христа припало на п’ятницю.

Магічне число 13 відіграє важливу роль в окультних колах і не означає нещастя. Наприклад, у ковені відьм завжди 13 учасників, тому цю дату називають днем відьом.

 

Прикмети на п’ятницю 13

У п’ятницю 13 не рекомендується кудись їхати, тому що можна не повернутися. Не варто укладати важливі угоди та підписувати документи.

В цей день не можна приймати серйозних рішень. Якщо була запланована важлива подія, то скасуйте або перенесіть її.

Не піддавайтеся спокусі. В цей день людина найбільше піддається спокусам і невиправданому ризику.

Не бажано залишати квартиру без нагляду. Вважається, що в п’ятницю 13-го збільшується кількість крадіжок і грабежів.

Ритуали на п’ятницю 13

Зруйнувати негатив п’ятниці 13 допоможуть захисні молитви і віра в Бога. Ще в цей період наші предки малювали на долонях п’ятикутну зірку. Її не можна було витирати, поки день не закінчиться.

Також можна провести захисний ритуал. Для цього ритуалу вам знадобляться папір, ручка і ладанка, яку можна придбати в церкві. На чистому аркуші треба написати текст будь-якої захисної молитви. Після чого листочок із записом покласти в ладанку.

Тепер вона буде вашим оберегом, який повинен завжди бути при вас. З ним нестрашні ніякі напасті. Єдине, що варто пам’ятати, що цей захисний талісман діє тільки до наступної п’ятниці 13, який у цьому році буде, наприклад у грудні. Тому коли цей день приходить знову, ритуал потрібно повторити.

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *