Кабмін України скоротить штат райдержадміністрацій

Кабмін скоротить майже 19 тисяч працівників РДА по всій країні на 18449 позицій

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

“Поки в наших державних органах нормально не працюють канали внутрішньої комунікації, я хотів би в цьому пості звернутися до тих державних службовців, яких торкнеться така оптимізація. Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми повинні істотно підвищити ефективність роботи державних органів”, – зазначив Дубілет.

Також міністр КМУ пообіцяв “мінімізувати удар” для звільнених співробітників і створити всі умови, щоб знайти кожному держслужбовцю нову роботу, навіть до моменту звільнення.

“Повторюся, це болюче, але необхідне рішення. Я вважаю, що Уряд мав проводити ці скорочення більш плавно останні 2 роки (з ходом децентралізації). Однак, на жаль, цього не робилося — можливо, через вибори”, – зазначив Дубілет.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України схвалив скорочення з 1 січня 2020 року штату обласних державних адміністрацій (ОДА) і районних державних адміністрацій (РДА) на 50%. За словами на той момент прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, ця оптимізація не стосується Донецької та Луганської областей, а також соціальних служб місцевих адміністрацій.

Крім того, Кабмін ініціював законопроект про те, щоб до 1 січня 2021 року районні центри та міста районного значення отримали статус об’єднаних територіальних громад.

 

https://www.depo.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *