“Програми підтримки просто зникнуть”: нардеп розповів про кардинальні зміни в держбюджет-2020

 

За словами нардепа, можуть суттєво урізати кошти у сфері культури, освіти та науки, спорту та інших галузей.
Через запроваджений карантин задля недопущення активного поширення нового коронавірусу COVID-19 Кабінет міністрів нині готує зміни до державного бюджету на 2020 рік.

Як повідомив у прямому ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” заступник голови парламентського комітету з питань бюджету, нардеп від “Слуги народу” Олександр Трухін, пропонують суттєво урізати кошти у сфері культури, освіти та науки, спорту та інших галузей, передає ТСН.

 

“Відбуваються кардинальні зміни у бюджеті-2020. Ресурсна частина змінюється на 86,3 млрд грн в плюс. Доходи держбюджету в проекті – мінус 115,9 млрд грн. Витрати на кредитування – 86,3 млрд грн. Фактично можна назвати цей проект прихованим секвестром”, – сказав депутат. Стабілізаційний фонд мав бути сформований в розмірі 124 млрд грн. “Він сформується з таких напрямків: планується скорочення фонду регіонального розвитку на 7,5 млрд грн, підтримка АПК – мінус 4 млрд грн, субвенції місцевим бюджетам – мінус 2 млрд грн, субвенція місцевим бюджетам на формування об’єднаних територіальних громад – мінус 2 млрд грн. Озвучені мною програми по суті зведені на нуль. Вони зникли з проекту бюджету”, – зазначив Трухін.

Джерело: unian.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *