Президент доручив Кабміну створити мільйони нових робочих місць

 

 

Президент Володимир Зеленський закликав уряд створити додатково мільйони робочих місць, щоб українські заробітчани, які повернулися додому під час карантину, залишилися на Батьківщині.

Про це глава держави заявив у своєму щоденному відеозверненні.

 

“В Україну повернулося дуже багато громадян з-за кордону. Це – добра новина, нехай обставини такого повернення і не найприємніші. Але рано чи пізно коронавірус обов’язково пройде і карантин закінчиться. Вважаю, що ми повинні зробити все і втримати цих людей на батьківщині. Нам дуже потрібні ваші знання та вміння”, – сказав Зеленський.

Він запропонував уряду розробити окремий механізм, який створить в Україні додаткові мільйони робочих місць. За словами президента, саме в цьому контексті важливим є продовження програми “Велике будівництво”.

“Тисячі кілометрів нових доріг та інфраструктурні об’єкти дадуть той необхідний імпульс для економічного розвитку та створять нові робочі місця. Дуже хочеться, щоб після карантину всі ми: і ті, хто працював тут, і ті, хто повернувся з-за кордону, разом будували Україну”, – підсумував глава держави.

 Джерело: Укрінформ
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *