Штрафи за не носіння масок: які і кому?

 

У Міністерстві охорони здоров’я сподіваються на підтримку парламентом законопроекту про штрафи за неносіння масок, який вчора схвалив Кабмін. Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Вчора на засіданні уряду був схвалений законопроект, який буде переданий до Верховної Ради, щодо внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення. Він регламентує встановлення відповідних штрафів за неносіння масок як для фізичних осіб – від 170 грн до 255 грн, так і для юридичних осіб. Для власників закладів харчування, спортивних закладів, магазинів, які не дотримуються встановлених карантинних вимог і не слідкують за дотримання маскового режиму в приміщеннях, штраф становитиме 3 тис. 400 грн до 5 тис. 100 грн”, – нагадав міністр.

Він зазначив, що сподівається на підтримку парламентом цього законопроекту. Степанов наголосив, що до таких дій влада вдається заради збереження здоров’я громадян.

Нагадаємо, 1 липня Кабінет міністрів схвалив проект закону, яким встановлюється спеціальна відповідальність за неносіння масок громадянами. Для фізичних осіб штрафи не великі, а для юридичних – від 3 тис. 400 грн до 5 тис. 100 грн

Джерело: svoboda.fm

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *