Україна на межі виходу із зеленої зони?

 

 

Два дні поспіль не виконується умова “зеленого” рівня епідемічної небезпеки – коефіцієнт виявлення нових випадків перевищив 4%. Якщо така тенденція збережеться, то в регіонах можуть посилити обмеження.

Через погіршення ситуації з коронавірусом в Україні країна опинилася на межі виходу з “зеленої” зони. Якщо така тенденція збережеться, то в регіонах можуть посилити обмеження. Про це повідомляють експерти Київської школи економіки.

Повідомляється, що два дні поспіль не виконується умова “зеленого” рівня епідемічної небезпеки – коефіцієнт виявлення нових випадків перевищив 4%.

“У разі невиконання такої умови протягом ще одного дня, Національна комісія з питань ТЕБ і НС може ухвалити рішення про вихід України з “зеленої” зони. Це означає, що регіони будуть розподілені за рівнем епідемічної небезпеки, відповідно до яких будуть посилені обмеження”, – йдеться у прогнозі Київської школи економіки.

 

Поточна ситуація, за даними, які наводить Київська школа економіки, поки залишається контрольованою, але навантаження на медичну систему продовжує зростати – кожне п’яте “ковідне” ліжко зайняте пацієнтами, на 14% зайняті ліжка “з киснем”. Добова смертність в Україні також перейшла до зростання і в середньому становить 38 випадків – зростання майже на половину порівняно з минулим тижнем.

Кожен з інших 24 регіонів перебуває в зоні підвищеного ризику загоряння. І вже в 11 українських областях (Київська, Донецька, Житомирська, Івано-Франківська, Сумська, Тернопільська, Луганська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області) коефіцієнт виявлення випадків перевищує рекомендовані ВООЗ 5%.

Як повідомляв 5.UA, відповідно до інформації МОЗ, в Україні від коронавірусу вакцинували понад 8 мільйонів людей. Загалом це 14% дорослих в Україні. За інформацією міністерства, всього в Україні зробили 9 239 171 щеплення. Це трохи менше, ніж прогнозували у МОЗ. Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко передбачав, що до кінця літа в Україні зроблять 10 мільйонів щеплень.

В Україні діє адаптивний карантин, країну поділили на зони. В Україні не залишилося областей у “червоній”, “помаранчевій” і “жовтій” зонах. Усі регіони перебувають у “зеленій” зоні.

svoboda.fm

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *