Ніжинських батьків закликають робити дітям щеплення

 

 

 

 

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» інформує:

На сьогодні вакцинація українців є питанням національної безпеки. Вакцини надійно захищають нашу країну від серйозних інфекцій, як від реального ворога.

В нашій реальності батьки – часто, через «недовіру до вакцин», через забобони, через вигадані страшні теорії змови – відмовляються від вакцинації. Така «відмова» наражає на небезпеку не лише власних дітей, але й тих, які не можуть бути щепленими через протипоказання.

Щоб інфекції не поширювалися, в країні не було спалахів хвороб та українці були у безпеці- рівень вакцинації населення має бути 95%. Для досягнення цього показника Міністерство охорони здоров’я України робить усе можливе.

За кошти державного бюджету закуповуються вакцини, що входять до Національного календаря щеплень. Це вакцини від 10 інфекційних хвороб: гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту,краснухи , дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту і хіб-інфекцій.

Якщо дорослі пропустили у дитинстві щеплення від кору, краснухи, паротиту, їх треба обов’язково надолужити. Усі вакцини від хвороб за Календарем щеплень є безоплатними для дітей, а відтепер і для дорослих.

Недарма кажуть, наше право обмежується там, де починається, право іншого. На сьогодні Верховний суд України підтвердив обов’язкову вакцинацію і визнав цілком законним відмову навчальних закладів від прийому невакцинованих дітей ( за винятком підтвердження медичних показань до щеплення).

Пам’ятайте, вакцинація є єдиним надійним засобом захисту від смертельно небезпечних хвороб. Зараз немає жодних причин, щоб не робити щеплення. Не відкладайте вакцинацію, звертайтеся до свого сімейного лікаря, щоб отримати свій захист та зберегти здоров’я своєї та кожної української сім’ї!

Джерело: NizhynNews

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Ніжинських батьків закликають робити дітям щеплення

  1. Нас привчають до нормальності абсурду – “Недарма кажуть, наше право обмежується там, де починається, право іншого ” . Чім я скажіть порушую право іншого ,якщо сам не вакцинуюсь ? Вакцина ж по теорій захишае привитого від хвороб – ну і захишайтесь на здоровя – я тут при чому ? Хворіють якраз ті хто був привитим – ось вам і так званий інфекційний фон .І головне – всмі по боку чи привиті дорослі – їм головне привити дітей – ВСІХ .!!! Це звичацнмй геноцид – і ми самі цьому допомогаемо .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.