Жінкам на замітку: сьогодні відзначають Міжнародний чоловічий день

 

 

 

 

Щорічно 19 листопада в світі відзначається Міжнародний чоловічий день (з англ. International Men’s Day, IMD – ред.). Це свято було придумане з метою привернути увагу до дискримінації чоловіків в сучасному світі, передає УНН.

Вперше Міжнародний чоловічий день відсвяткували в 1999 році жителі Республіки Тринідад і Тобаго – острівної держави у південній частині Карибського моря, що складається з двох великих островів. Згодом це свято знайшло підтримку в інших країнах Карибського басейну, Австралії, Північній Америці, Азії, Європі.

На думку творців, Міжнародний чоловічий день повинен звернути увагу суспільства на проблеми дискримінації чоловіків в області охорони здоров’я, сімейного права, освіти та ЗМІ, а також показати позитивний вплив чоловіків і їхні досягнення.

За останні роки Міжнародний чоловічий день став включати в себе різні громадські семінари, заходи в школах, програми на радіо і телебаченні, мирні демонстрації і ходи, круглі столи, а також покази арт-об’єктів.

Нагадаємо, Міжнародний жіночий день святкують в ряді країн 8 березня, в тому числі і в Україні. У цей день відзначають досягнення жінок незалежно від будь-яких відмінностей і кордонів.

Джерело: УНН
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.