Сотні ніжинців вшанували пам’ять воїнів-афганців

 

 

 

 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (Указ Президента України від 11 лютого 2004 року №180/2004).

У вересні 1945 року закінчилась найжорстокіша у світі Друга Світова війна. Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав.

Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат.

Сьогодні, 15 лютого  у Ніжині відбулось покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 31-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан.

Пише сайт «Нежатин»

Війна тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Одна думка по “Сотні ніжинців вшанували пам’ять воїнів-афганців

  1. Салям бача. Всем здоровья, семейного счастья и здоровья. Помянем наших сослуживцев оставивших свою жизнь в Афгане. Смерть новоявленным бандеровцам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.