З 1-го жовтня в Україні починає діяти важливе правило для водіїв

 

 

 

 

Водії мають дотримуватися правил їзди з включеними фарами або запаленими ходовими вогнями поза населеними пунктами. Про це повідомляє ТСН.uа.

Ця вимога є обов’язковою для виконання в будь-який час доби. Дотримуватися її потрібно автомобілістам з жовтня по травень.

Протягом зазначеного періоду на всіх механічних транспортних засобах поза міст і сіл мають бути включені денні ходові вогні, а в разі їх відсутності в конструкції транспортного засобу — ближнє світло фар. Згідно ПДР, при недостатній видимості вдень можна включити тільки протитуманні фари, але ввечері та вночі вони мають бути обов’язково включені разом з фарами.

З 1 червня 2020 року в Україні почали працювати перші відеокамери системи автоматичної фото – та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Камери встановлені в Києві та на автомагістралях Київської області виключно в місцях концентрації ДТП з тяжкими наслідками.

Порушенням є перевищення встановлених обмежень швидкості руху більш ніж на 20 км/год.

Правоохоронці стверджують, що аварійність на ділянках, де встановлені камери, істотно знизилася. Зокрема, кількість фактів перевищення швидкості в місцях установки камер за 100 днів знизилася в шість разів.

За 100 днів роботи камер автофіксації патрульні підписали 833 тисяч 949 постанов про перевищення швидкості, за якими водіями сплачено штрафи в 645 тисяч 526 випадках, тобто рівень добровільної сплати штрафів досяг 77%.

За 100 днів роботи камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху жодному водієві не вдалося оскаржити виписаний штраф.

 

Джерело: svoboda.fm

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.