В Україні вчергове піднімуть тарифи на електроенергію: коли чекати подорожчання та хто отримає пільги

 

 

 

 

Очікується, що у квітні 2021 року в Україні вчергове піднімуть тарифи на електроенергію. ASPI news з’ясовувало, хто може претендувати на компенсацію. 

Наразі невідомо, яким чином буде відбуватися зростання цін, втім, в інформпросторі повідомляють про кілька сценаріїв, яких об’єднує зростання вартості тарифів за комунальні послуги майже вдвічі.

Невдовзі після того, як у січні підняли ціни на електроенергію, уряд замислився про чергове підвищення оплати ЖКГ. Нагадаємо, що на перший квартал 2021 року Кабінет міністрів України встановив вартість електроенергії на рівні 1,68 грн/кВт·год., а перші пільгові 100 кВт·год. по 0,9 грн кВт·год. були ліквідовані. Оскільки новий тариф встановлено на перший квартал, ймовірно, з квітня почнеться чергове підвищення оплати за електроенергію.

Наразі розглядається підвищення ціни всім, що спричинить збільшення вартості на 30-40% та становитиме близько 2 грн/кВт·год замість 1, 68 грн/кВт·год. Також говорять про можливе підвищення вартості тарифу лише для “великих” споживачів, в такому випадку ціна при споживанні до 300 кВт·год залишиться попередньою. У ЗМІ також поширюють інформацію, що з квітня 2021 року планується підвищення цін за електрику до 3, 42 грн/кВт·год.

Зауважимо, що депутати українського парламенту ухвалили закон, який передбачає виплату монетизованих компенсацій громадянам, які користуються електроопаленням, багатодітним прийомним сім’ям, а також дитячим будинкам сімейного типу. Фактично, норма стосуються всіх тих, хто користувався пільгами і до того.

Раніше ASPI news писало, що експерт спрогнозував підвищення тарифів на тепло у квітні. Також повідомлялося, яким чином зростатимуть ціни на комуналку у найближчі роки.

 

Джерело: aspi.com.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Майданутые-Мародеры-Фашисты. В магазине через день оху@ваеш от цен. Це Майданута перемога!

  2. Цэ гейропа, куда стремились майданутые в розовых труселях. Вот счастье то какое. Все пойдете на удобрение если не уничтожите пиндосовских прихвостней.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.