Пiшoхoдiв штрaфyвaтимyть, як i водіїв: які суми штрафів?

 

 

 

 

З 17 березня, в Україні набув чинності закон, який передбачає збільшення штрафів за порушення Правил дорожнього руху. Нові штрафи також передбачені і для пішоходів, велосипедистів, погоничів тварин і осіб, які керують гужовим транспортом.Апостроф розповідає скільки саме доведеться викласти гривень порушників ПДР.

Штраф 255 грн (раніше було 51 грн) заплатить пішохід, який ігнорує сигнали регулювання дорожнього руху, переходить дорогу в невстановлених місцях або безпосередньо перед автомобілями, або порушують інші вимоги ПДР (наприклад – використання світловідбивних елементів на одязі при певних умовах).

Крім того, велосипедистам, особам, які керують гужовим транспортом в разі порушення ПДР, передбачений штраф в розмірі 425 грн, замість колишніх 85 грн. За порушення правил дорожнього руху під дією алкоголю, оплатять 680 грн штрафу.

За порушення пішоходами або велосипедистами правил, що призвело до виникнення аварійної обстановки сума стягнення становитиме 850 грн, або замість цього стягнення можуть бути призначені громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.

Джерело: mmr.net.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.