Таланти Ніжина вражають: вихованці гуртка “Акторська майстерність” НБДЮ- на І місці!

 

 

 

 

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ – ЦЕ НАШЕ З ВАМИ МАЙБУТНЄ!
З метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, сприяння їх творчого розвитку, залучення до активної участі у мистецькому житті та формування творчої еліти Чернігівської області, у лютому-квітні 2021 року проведено обласний заочний конкурс обдарованої молоді “Поліський зорепад”(м.Чернігів). Тематика цьогорічного конкурсу: “А в серці тільки ти, єдиний мій, коханий рідний краю!”, присвячена 150-річчю з дня народження Лесі Українки.
Вихованці гуртка “Акторська майстерність” Ніжинського будинку дітей та юнацтва (керівник – Ірина Наконечна) здобули І місце за напрямом: “Інсценізація твору Лесі Українки. Театральний жанр” у віковій категорії 15-18 років.
Журі відзначило майстерну гру акторів, яскраві костюми і декорації, добре поєднання музичного оформлення з ідейним змістом постановки, органічне поєднання елементів хореографії.
Ірина Наконечна говорить: “Від себе хочу подякувати всім, хто допомагав втілити всі мої задуми в реальність за досить короткий час, а це – ЗРАЗКОВИЙ ХОРЕОГРАФІЧНИЙ АНСАМБЛЬ НБДЮ – “АРАБЕСК” (старша група), керівник та хореограф-постановник – Оксана Лисиця. (дівчатка – ВИ НЕЙМОВІРНІ, ПРАЦЮВАТИ З ВАМИ – ОДНА НАСОЛОДА, ДЯКУЮ); наші художники – Катерина Васечко та Альона Назарова (оформлення сцени – ЦЕ КАЗКА), директору НБДЮ – Валерію Степановичу Примаченко, який повірив у нас і постійно підтримував; Руслану Чопу – за відео))), і особлива ПОДЯКА МОЇМ ВИХОВАНЦЯМ ТА ВАШИМ БАТЬКАМ за те, що довірили мені своїх дітей, ціную і люблю всіх вас!
Це НАША СПІЛЬНА ПЕРЕМОГА!”.
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.