У ніжинський дитсадок завітала йога. Фото

 

 

 

 

… Захопились ЙОГОЮ малята,
Розіслали килимки завзято,
Вдих і видих правильно робили,
В позі « Лотоса» упевнено сиділи…
Це , щоб в Злагоді з собою бути,
До зірок дістати, вітерець почути …
Щоб Гармонія у Світі панувала,
Йога у садочок завітала !
Н.М.Примушко
У п’ятницю, 18 червня, з нагоди Міжнародного дня Йоги так і сталося – до нас в ЗДО №13 «Берізка» завітала ЙОГА при сприянні відданих справі педагогів Нагорної І.В., Парубець Н.Г.,Гавриляко Ю.В., Вергун І.А.,Бабич А.В.,Кононенко В.С.
А чи знаєте Ви , друзі, що неспокійний та напружений спосіб життя спонукає багатьох шукати гармонії і відпочинку ? Саме тому і ми вирішили звернутися до йоги, бо йога для дітей і дорослих допомагає підвищити енергію, покращити опір всіляким хворобам і досягнути внутрішньої гармонії. А от для дошкільників найдоцільніше проводити заняття з Хатха-йоги. І якщо такі заняття стануть традицією в садку і дома , то нашим малятам це допоможе захиститися від хвороби та укріпити імунітет.
Ми на шляху до виховання здорового тіла і здорової техніки, що легко координує дихання, сконцентровує дитину на виконанні вправ і отриманні задоволення. Спробуйте, це цікаво, це корисно!
Вітаємо всіх Вас, друзі, колеги, батьки, милі наші малюки, з Міжнародним Днем йоги. Бажаємо, щоб ваша духовність в тісному переплетенні з фізичними можливостями створювали Диво — повну Гармонію. Будьте старанні, зосереджені, наповнені життєдайною енергією і добром. Успіхів і нових можливостей на шляху до Здоров’я.
Директор ЗДО №13 Наталя Примушко
Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.