На Чернігівщині призначили нового військового комісара: хто ним став

 

 

 

 

Сьогодні, 10 серпня, представили новопризначеного військового комісара Чернігівщини. Ним став Олег Гончарук.

Про це повідомляє Чернігівський обласний військовий комісаріат.

Гончарук Олег Валентинович народився 11 березня 1975 року в селищі міського типу Врадіївка, Миколаївської області.

Під час проходження військової служби обіймав посади від командира навчального взводу 169 навчального центру Сухопутних військ до військового комісара Обухівського районного військового комісаріату, звідки в 2013 році у зв’язку з набуттям права на пенсію, був звільнений з військової служби в запас.

В березні 2014 року, в зв’язку з початком збройної агресії Російської Федерації, був призваний на військову службу по мобілізації на посаду заступника військового комісара Обухівського РВК Київської області, де проходив військову службу по січень 2015 року. В період проходження військової служби по мобілізації безпосередньо займався підготовкою та направленням батальйонів територіальної оборони до зони АТО, їх розміщенням, організацією бойової роботи та роботи на блок постах.

Протягом 2014 року брав безпосередню участь в складі сил та засобів антитерористичної операції та території Донецької та Луганської областей в складі 11 та 25 окремого мотопіхотного батальйону. Безпосередньо в населених пунктах: с. Довгеньке (перший штаб АТО), м. Слов’янськ, м. Краматорськ, м. Костянтинівка, м. Дебальцеве, м. Сватове, м. Волноваха, м. Дзержинськ.

В січні 2015 року був призначений на посаду військового комісара Києво-Святошинського районного військового комісаріату Київської області.

В 2016 році вступив та у 2018 році закінчив навчання у Національному Університеті Оборони України ім. Івана Черняхівського, де здобув освітньо-кваліфікаційний рівень «магістр» за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями військових частин Сухопутних військ».

Нагадаємо, взимку в Чернігові звільнили з посади військового комісара Олександра Криворучка, якого звинувачують у сексуальних домаганнях до колеги.

 

val.ua

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.