Сьогодні – Всесвітній день усмішки. Поділіться промінчиком щастя!

 

 

 

 

«Посміхніться,тому що життя – прекрасна річ і є багато причин для посмішок»

                                                                                             Мерлін Монро

Посмішка народу  – багатство нації.

Кожного року в першу п’ятницю жовтня святкується Всесвітній день усмішки. У 2021 році свято припало на сьогодні, 1 жовтня.

В посмішці розкривається душа кожної людини, інколи це веселковий розмай,що бавиться кольорами , рідше – посмішка з болем у серці та печаллю на очах…

Скільки ж емоцій,кольорів відображає душа,що світиться « промінчиком щастя»?

Незліченна кількість  відтінків. Кожний день свого життя ми зустрічаємо з цим щоденним гардеробом,вона стає трішки бешкетливою, адже так цікаво,що приготував цей чудовий,прекрасний,сонячний день?

Це невимовне щастя бачити як ти стаєш причиною посмішок інших,ти несеш вогник у своїй тендітній душі. Найкращий подарунок в поєднанні з теплим словом,яке грітиме на багато-багато років. Дари,які не зітруть з пам’яті ні час,ні негідні вчинки людей,викликані неприємно,життєвою ситуацією.

«Сонячний магніт» так називають людей, що оточують гарним настроєм. В такій атмосфері породжується довіра, дружба, любов. Натомість похмура людина відштовхує,лякає і цей страх липкою рідиною проти волі заповзає до вас у душу.

Тож давайте частіше посміхатися,дарувати посмішку собі,світу ну й звичайно рідним,завдяки їм наше життя має веселку, будемо ж вдячні за це.

Наше життя надто коротке,щоб його витрачати на ті речі,які забирають приємне враження,і не приносять задоволення.

Розмірковувала Іванна Булка, студентка НДУ імені Миколи Гоголя

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь