В Чернігівській області проходять контрдивесійні навчання

 

 

 

 

15 лютого, координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернігівській області розпочала багатоетапні контрдиверсійні навчання.

Про це повідомило  Управління СБУ в Чернігівській області на Facebook-сторінці.

Тренування проходитимуть до початку березня по всій території області із зосередженням особливої уваги на прикордонних районах.

Мета — відпрацювання алгоритму взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності для ефективного реагування на загрози терористичного й диверсійного характеру, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп.

Навчання пройдуть в умовах, максимально наближених до реальних, із використанням спеціальної техніки та озброєння. Тому на окремих територіях можливе тимчасове обмеження пересування людей та транспорту, перевірка документів, що засвідчують особу, огляд автомобілів.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
СБУ закликає громадян бути пильними.
Якщо у ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до об’єктів транспортної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, використовуючи при цьому засоби відео-, фотофіксації, безпілотні літальні апарати, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ в Чернігівській області за телефоном (0462) 676-208, електронною поштою usbu_chg@ssu.gov.ua або за номером 102.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.