Ніжинці, будьте обережними та не нехтуйте сигналами тривоги!

 

 

 

 

1 квітня 2022 р.

Оперативно, щодо ситуації у місті:

Звертаємось до мешканців Ніжина: дотримуйтесь обмежень, передбачених комендантською годиною. Поліція Ніжина працює в посиленому режимі задля безпеки громадян.

✅Надходять заявки до служби ДСНС щодо виявлення вибухонебезпечних предметів, відповідні служби реагують на ці звернення.

✅Медичні заклади працюють в умовах воєнного стану. Всі заклади забезпечені перев’язочними матеріалами, антисептичними засобами та масками в достатній кількості. Таблетовані препарати з числа гуманітарної допомоги, які надійшли у ЦПМСД, розподілені між усіма амбулаторіями сімейної медицини. За вихідні у Ніжині народилося 5 немовлят.

Управління соціального захисту починає прийом документів щодо компенсації сім’ям, які приймали внутрішньо переміщених осіб. 340 сім’ям внутрішньо переміщених осіб видали гуманітарну допомогу.

Місто забезпечене водою, світлом та теплом. Покрівлі будинків, які були пошкоджені внаслідок обстрілів, відремонтовані. ✅На вихідних прибув вантаж з-за кордону від наших друзів: продукти харчування, одяг, предмети гігієни, харчування та предмети догляду за дітьми. Вони будуть розподілені соцслужбами між відповідними категоріями згідно потреб.

У місті стало безпечніше, але ймовірність повітряних атак або ракетного обстрілу зберігається. Тому будьте обережними та не нехтуйте сигналами тривоги. Разом до перемоги! Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Міський голова Олександр Кодола

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.