Крематорії працювали без упину: окупанти під Черніговом палили тіла своїх солдат

 

 

 

 

Російські окупанти в період окупації Чернігівщини не тільки мародерили, катували та вбивали українців. Вони ще й масово спалювали трупи своїх же солдат. Для цього в область було привезено мобільні крематорії, які, за словами місцевих, працювали безупину.

Наразі українські захисники знаходять тіла лише тих окупантів, які загинули під час панічної втечі путінських військ з Чернігівщини. Про це повідомили у Генеральному Штабі ЗС України.

Досліджуючи хронологію боїв починаючи з 4 ранку 24 лютого і перших ракет та бомб, що впали на територію області і закінчуючи звільненням області від загарбників, журналісти розповідають і про те, як вороги обходилися з власними ж загиблими. “Своих не бросаем”, саме цей лозунг щодня лунає з каналів РФ.

Але кількість мобільних крематоріїв поблизу Чернігова, в яких “своіх нє бросалі” каже про інше”, – констатує кореспондент Військового телебачення України.

 За словами генерал-майора Віктора Ніколюка, який брав участь в обороні Чернігова, наразі українські воїни знаходять не так і багато тіл вбитих окупантів.

“Знаходимо ми їхні трупи. Але небагато. Тому що, як нам розповідають місцеві, у ближніх селах були мобільні крематорії, які працювали. Тобто вони спалювали своїх загиблих. Вже в подальшому, під час втечі панічної, те, що вони не встигали… Тих ми знаходимо. Є такі факти”, – зазначив Ніколюк.

ДжерелоОбозреватель

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.