Покрали навіть ложки та шкарпетки: як жителі Великої Дороги пережили окупацію

 

 

 

 

Рухаючись відбудованою новенькою автотрасою від Прилук до Ніжина, на контрасті дуже яскраво можна показати картинку до та після приходу «рускава міра». Основний удар ворога тут на себе взяло село Велика Дорога. Бо саме його перетинає шлях, яким ворог рухався на Київ, розповідають місцеві, яким дивом вдалося врятуватися з пекла війни.

Випалені хати, зруйновані хліви, гаражі та магазини. Зруйнована школа, дитячий майданчик. Покручені й понівечені відбійники на новій автотрасі, борди та електроопори. Обірвані електродроти, з корінням покорчовані та порубані дерева. Та це дрібниці, у порівнянні з людськими життями. А з життям тут селяни прощалися упродовж місяця не раз і не два. Майже місяць вороги тримали село в окупації. Понад тисяча чоловік російської нечисті окупувала місцеву школу, окопавшись навколо подвір’я. Влаштували тут шпиталь та склад награбованого. Ті, хто не помістився в школі, як щури, розповзлися по людських хатах. 

Коли орки тікали з села, навантажили 4 багатоннажні автомобілі награбованого. Не гребували нічим – ні посудом, ні спідньою білизною. У селян покрали навіть ложки та шкарпетки.

Як усе було – розповіді місцевих у відео телеканалу “ТІМ”.

Джерело: телеканал “ТІМ”

Час Чернігівський

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.