Ніжинщина: виявлено 264 частково та 55 повністю зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд

 

 

 

 

 Продовжуються роботи з розмінування населених пунктів району підрозділами ЗСУ та ДСНС. Підрозділами ДСНС обстежено 96,501 га території населених пунктів, 35 об’єктів, 1115 домогосподарств, 5 км ЛЕП, 8,57 км газопроводів. Виявлено та вивезено в тимчасове місце зберігання перед знищенням 11034 одиниць ВНП, Т-200/400 – 125 кг. Знищено: 4099 од., Т-400 – 56,4 кг. Підрозділами ЗСУ та територіальної оборони проведена робота по виявленню вибухонебезпечних предметів на площі 12429,5га, зібрано 11739 ВНП. Роботи продовжуються. Багато територій ще не обстежено. Не з’їжджайте на узбіччя та не користуйтеся лісовими дорогами, не підходьте до знищеної техніки!

На території Чернігівської області для населення почала діяти тимчасова заборона відвідування лісів і в’їзду до них транспортних засобів, відповідно до розпорядження начальника Чернігівської ОВА від 20.04.2022 року №147.

Проводяться роботи з відновлення критичної інфраструктури та зв’язку. У районі без газопостачання залишається 5 населених пунктів.

• На території Ніжинського району перебуває 13251 внутрішньо-переміщена особа.

• Відповідно до розпорядження голови Ніжинської РВА від 21.04.2022 №30 на території району з 21 квітня 2022 року комендантська година запроваджується з 22.00 до 04.00.

• Тривають роботи щодо комісійного обстеження пошкоджених та зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд на територіях громад. До Ніжинської РВА надійшла інформація від 7 територіальних громад, в яких виявлено 264 частково та 55 повністю зруйнованих житлових будинків, будівель та споруд. Інформація занесена до відповідних форм, визначених Мінрегіоном. Для фіксації руйнувань житлового фонду громадян України скористайтеся додатком Дія.

• Начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів Ніжинської РВА щодо питань, які пов’язані з життєзабезпеченням територіальних громад, питань контролю за видатками місцевих бюджетів та фінансування підрозділів територіальної оборони. Під час засідання Григорій Ковтун дав доручення здійснювати постійний контроль за розподілом гуманітарної допомоги між громадами та її жителями.

• Школярі 14 громад продовжують навчання за дистанційною формою, 3 громад – долучилися до навчання у школах, 3 заклади дошкільної освіти відновили свою роботу.

• Курсують пасажирський потяг Чернігів — Київ–ПАС, дизельні пасажирські потяги Ніжин – Гребінка, Ніжин – Дарниця.

• Відновлено пасажироперевезення по м. Ніжин та здійснюються нерегулярні пасажироперевезення Ніжин – Київ, Носівка – Київ, Бобровиця – Київ, Носівка – Ніжин, Ніжин – Крути, Ніжин – Пашківка, Ніжин – Вертіївка, Ніжин – Борзна, Ніжин – Куликівка, Ніжин — Шатура, Ніжин – Бережівка, Ніжин – Безуглівка, Ніжин – Лосинівка, Ніжин – Петрівка.

• На всіх АЗС в наявності у вільному продажу паливно-мастильні матеріали.

• За інформацією сільськогосподарських підприємств району вже засіяно полів на площі 3957 га: ярого ячменю – 1034 га; гороху – 701 га; ярої пшениці – 164 га; вівса – 39 га; ярого тритикале – 20 га; соняшнику – 1417 га; люцерни – 109 га.

• Ніжинська районна військова адміністрація продовжує розподіл гуманітарної допомоги між громадами району, керівництво яких формує списки отримувачів гуманітарної допомоги. 10 вагонів продовольчої допомоги для мешканців Ніжинщини, це майже 20 тис. продуктових наборів, були розподілені між територіальними громадами району.

Зокрема, продуктові набори вже отримали Лосинівська, Мринська, Плисківська, Бобровицька, Бахмацька та Комарівська територіальні громади.

Ніжинська районна військова адміністрація

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на   наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.