Спортсмени з Ніжина гідно представили наше місто на чемпіонаті України з бойового самбо

19-20 грудня у м. Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо, розділ”Класичне”. Незважаючи на військовій стан, у змаганнях взяли участь 396 учасників з 14 регіонів України.

Також учора чемпіонат України з бойового самбо відвідав міністр молоді та спорту України, президент Національного Олімпійського комітету України Вадим Маркович Гутцайт.

Чернігівська область була представлена представниками Козелецької ДЮСШ та Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак”.

Спортсмени з Ніжина були представлені у всіх вікових категоріях, крім  юнаків молодшого віку.

Дорослі :  Смірнов Тимофій – ІІІ місце ( вперше виступав серед дорослих, програв 0:1 вихід до фіналу).

Юніори:  І місце Авер’янов Вадим, Коваленко Андрій та Кончус Олександр – 5 місце, програли сутички за ІІІ місце.

Юнаки старшого віку:  І місце – Ткаченко Євгеній, Ткаченко Дмитро – 5 ( програв за ІІІ місце), Кононенко Данило -7.

Кривець Олександр та Корж Демід – програли у першій сутичці.

Юнаки середнього віку: І місце – Оводов Володимир, ІІ місце посіли : Сурмачевський Максим, Тонконог Михайло та Курлаєв Назар.

Програв у першій сутичці – Костюк Денис.

Дякуємо міську владу та відділ з питань фізичної культури та спорту, за постійну фінансову підтримку у підготовці до змагань.