Поліцейські Чернігівщини за підтримки «Динамо» організували футбольні баталії для підлітків

 

 

Вихованці «Чернігівської школи-інтернату» Чернігівської обласної ради, клубів «Чайка» та «Юніор», які входять до складу «Центру роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради та діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, взяли участь в обласних змаганнях з футболу.
Поліція Чернігівщини в особі ювенальної превенції долучилася до організації обласних змагань з футболу для «складних» підлітків. Змагання відбулися завдяки підтримці фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».
Спортивні заходи відбулися в залі одного зі спорткомплексів Чернігова. Традиційно головною метою змагань організатори визначили здоров’я підлітків, профілактику правопорушень серед дітей та запровадження новітніх форм та методів виховної роботи серед підростаючого покоління.
Спорт здатен відволікти увагу юних українців від асоціальної поведінки та правопорушень, сформувати партнерські взаємини між дітьми та поліцією і футбольний м’яч є своєрідним символом цих відносин.
Підтримати команди прийшли друзі юних спортсменів та просто шанувальники футболу і здорового способу життя. А подивитися дійсно було на що – команди «Юніор», «Переможець», «Чайка» та «Мрія» тримали в напрузі як своїх фанатів, так і суперників. Юнацький запал передавався залу, який підтримував гравців гучними оплесками та бадьорими кричалками. В результаті перемогу здобула команда «Юніор», але заслужені нагороди отримали всі. Особливо дітлахи зраділи, коли побачили торти.
Як сказала начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області Ольга Панкратова, головне у цих змаганнях не отримані медалі, а здоров’я, позитив і світлі думки в головах школярів.
Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» та поліцейські нагородили підростаючих футболістів грамотами, медалями, почастували вихованців солодощами, а команда переможниця нагороджена кубком змагань.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *