Аргентинське танго в Ніжині

30 червня ГО “Створімо майбутнє разом” на чолі з Євгенієм Коваленком в тандемі з Інною Коновал провели майстер-клас із аргентинського танго у рамках проекту “Open Dance” (2019) з нагоди Дня молоді та фестивалю “YouthFest”, який пройшов у Ніжині.
“Дякуємо всім учасникам, що спробували освоїти деякі рухи даного танцю”,- зазначає Євгеній.

 

 

Опубліковано Yevhenii Kovalenko-Kozyumensky Вівторок, 2 липня 2019 р.

Довідково
Танго – аргентинський народний танець; парний танець вільної композиції, який відзначається енергічним та чітким ритмом. 
Аргентинське танго об’єднує в собі багато різних стилів, які розвивалися в різний час у різних регіонах Аргентини та Уругваю.
У танго єдине все — погляди, руки, долоні, кожен рух тіла, що рухається в такт танго, супроводжуючи те, що переживає пара під час танцю
Танго проникає всередину й досягає сердець тих, хто споглядає за танцівниками, завдяки тим почуттям, які вони вкладають у танець і якість їхньої хореографії. Кожна строфа, кожен пасаж, кожне танго сповнені неповторних моментів, неможливо танцювати танго, слідуючи одній і тій же моделі поведінки для всієї мелодії. Є сумні, веселі, пристрасні чи ейфорійні каданси, тихі або грандіозні фінали, музика in-crescendo чи in-diminuendo — все це лише виражає почуття, які танцівники переносять на свої ноги та все тіло.

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *