Ніжинська школа святкуватиме 100-річчя

Цього тижня, 24 жовтня своє 100-річчя святкуватиме Ніжинська ЗОШ №13. Приємну новину повідомив начальник управління освіти Станіслав Крапив’янський. Святкування проходитимуть в закладі і почнуться о 15:00.
Повідомляє “Нежатин”
З історії школи:
Навчальний заклад був збудований на кошти багатого селянина Федора Кривця на початку ХХ ст. Проте перші документальні згадки датовано 1918 роком у звіті Повітового відділу освіти, де згадується, що на 15 жовтня 1918 року в початковій школі працювало 4 групи, в яких навчалося 140 дітей. Навчально-виховну роботу здійснювали 7 педагогів.
Бурхливі 50 роки – роки реформ і змін не залишили осторонь і школи на вулиці Овдіївській. У 1952 році школа була реорганізована в семирічку, восьмирічну, неповну середню.
З кожним роком кількість дітей збільшувалася. Класи були переповнені, тому на кошти колгоспу ім. Фрунзе було здійснено добудову. 1 вересня 1970 року школа гостинно відчинила двері нових класних кімнат.
20 серпня 1991 року рішенням виконкому Ніжинської міської ради неповна середня школа №13 була реорганізована в середню загальноосвітню.
З матеріалами zosh13-nizhyn.org.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *