Яким написом замінять нинішній на пам’ятнику міліціонерам

 

На останній сесії міської ради було прийнято рекомендацію підготувати новий надпис для памятника міліціонерам, що розташований у сквері Гоголя. До часу вирішення подальшої його долі.

Читати по темі: Прокуратура та поліція займуться актом вандалізму в Ніжині

Депутат та директор Ніжинського краєзнавчого музею Геннадій Дудченко запропонував на рзгляд громади замінити поточний надпис на пам’ятнику наступним:

“На цьому місці було поховано міліціонерів та бійців ніжинського продзагону, які за наказом більшовицької влади реквізовували хліб у селян Ніжинщини, прирікаючи їх на голод. Вони загинули у квітні 1921 р. під c. Дорогинкою, натрапивши замість беззбройних селян на повстанський загін під керівництвом атамана Щуся. Загинули, покинуті своїми керівниками, які втекли на початку бою.
Радянська пропаганда міфологізувала та героїзувала цю сумну сторінку нашого минулого.
Однак історія невблаганна і правду під камінням не сховати.

 

 

 

Вважаю, що ні первісний надпис ні новий надпис 2007 р. не є прийнятними.
Буду вдячний за пропозиції по редакції”.

На останній сесії міської ради було прийнято рекомендацію підготувати новий надпис для памятника міліціонерам, що…

Опубліковано Геннадієм Дудченком Понеділок, 9 грудня 2019 р.

 Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Сука бандеровская, а не директор музея. Жаль, что не встретились пораньше, рожу бы начистил по полной.Мыгалевка не прощает обид. Тебе бы место в Освенциме или в Майданеке было саме то, на худой конец в Бабьем Яру, Ну на крайняк в карьере за кирпичным заводом. Там где твои кумиры уничтожали бойцов Красной Армии и мирное население Нежинщины. Тебя бы не родили такого умного, если бы не эти МИЛИЦИОНЕРЫ! И еще “ДЫРЕКТОР МУЗЕЮ!!!” Подонок, Бойся , когда мы придем, я лично буду спрашивать у тебя за эти слова.

      1. Я скоро вернусь. А ты дрожи ине спи. Я приду и буду зачищать город от бандеровской сволочи. Патронов хватит и лесоповала на всех укронедоумков. Бойся каждого нового дня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *