ЯК РОЗПАКОВУВАТИ ПРОДУКТИ З МАГАЗИНУ, ЩОБ НЕ ЗАРАЗИТИСЯ: ПОЯСНЕННЯ МОЗ

 

Придбані продукти у супермаркеті або після онлайн-доставки, щоб не допустити можливого проникнення нового типу коронавірусної інфекції COVID-19 до організму, потрібно перекласти до домашньої чистої ємності, а пакети слід викинути.

Після цього руки необхідно ретельно вимити з милом під водою щонайменше 45 секунд.

Про це розповів головний санлікар країни Віктор Ляшко під час брифінгу 23 березня, інформує ТСН.

Він наголосив, що онлайн-доставка продуктів є цілком безпечною. Оскільки згідно із законом до приготування і пакупання їжі допускаються винятково здорові люди. За виконанням цих правил стежать відповідні органи контролю. І відповідають за якість та безпечність самі компанії, які організовують доставку продуктів українцям.

Разом із тим, заступник міністра охорони здоров’я дав кілька порад, які необхідно здійснювати після розпаковування замовлення або доставки з магазину.

«Коли ми розпаковуємо упаковку, ми перекладаємо продукти харчування в домашню тару, яка промита і чиста, все інше ми передаємо на утилізацію. Після цього миємо руки під проточною водою, щонайменше 45 секунд гарно обробляючи їх милом, при цьому антибактеріальне мило не рекомендовано використовувати, достатньо звичайного мила і проточної води», – пояснив головний санлікар Віктор Ляшко.

Джерело: val.ua

Фото з мережі

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *