Підприємці ринку «Афганець» домоглись справедливості

 

До редакції сайту «Нежатин» звернувся колектив ніжинського ринку «Афганець», відчувши тотальну несправедливість.
«Чому всі ринки в області працюють, а нам заборонена підприємницька діяльність? Копійки, що заробляли, і ті відібрали, не давши й покупцям нашого мікрорайону вибору, де скуплятись», – скаржаться підприємці.
Дійсно, 26 березня, відповідно до постанови Кабінету міністрів було знято обмеження на торгівлю на продуктових ринках. Рішення ухвалили на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ніжинради.
«То в чому ж справа?» – з таким питанням прийшли ранком 30 березня підприємці під стіни міськради. Очільник міста до людей вийшов не одразу та все ж, через деякий час запросив на розмову, у якій пояснив, що влада міста зняла обмеження і не заперечує торгівлі. Скоріш за все, процесу торгівлі перешкоджає власне сам директор ринку.
Підприємці – у розпачі, адже директор їм пояснив ще на минулому тижні, що не хоче проблем, а тому – поки так.

Як вже стало відомо, після зустрічі та розмови з адміністрацією було вирішено, що за умови придбання підприємцями антибактеріальних килимків та дезінфекторів буде вирішено питання з відкриттям. Всі інші питання умов дотримання карантину адміністрація візьме на себе.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

Слідкуйте за новинами сайту НЕЖАТИН.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *