В Україні безконтрольно гектарами роздавалася земля

 

Уже виявлено низку порушень в процедурі реалізації права на отримання двох гектарів землі деякими громадянами.

У Держгеокадастрі, який роками виділяв державні землі тисячами гектарів, досі немає реєстру осіб, які реалізували своє право на отримання земель сільськогосподарського призначення. Про це в інтерв’ю Українському радіо повідомив голова Держслужби з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко.

“Ви не повірите, але досі в нашій країні, роздаючи сотні тисяч гектарів землі шляхом безкоштовної приватизації, держава не має офіційного єдиного реєстру громадян України, які отримали безоплатно 2 гектари. Зараз йде процес створення такого реєстру”, – наголосив глава Держгеокадастру.

Уже на старті створення цього реєстру виявлені численні порушення зазначеної приватизації, зокрема реалізація безоплатного права на 2 га землі одними і тими ж людьми кілька разів у різних регіонах. Найближчим часом інформацію про цих осіб буде опубліковано.

“Суспільство має знати правду про своїх “героїв” і те, що за роки розпорядження землями Держгеокадастром тисячі гектарів найкращих земель України були розграбовані. Йдеться про прибережні зони, рекреаційні зони Причорномор’я і Приазов’я, а також прекрасний природно-заповідний фонд, починаючи від мальовничих Карпат і закінчуючи Пуща-Водицею під Києвом”, – додав Лещенко.

Джерело: Корреспондент

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *