Ольга Шимко: жителі Ніжинщини не повинні бути заручниками ситуації

 

 

Карантин в Україні поставив людей у нові умови, до яких більшість пристосовується й досі. Жителі Ніжинщини, хоч і в «помаранчевій» зоні, але відчувають на собі жорсткі обмеження, адже майже втратили зв’язок із зовнішнім світом. До редакції нашого видання звернулась ніжинка родом із села Мала Кошелівка Ольга Шимко.
«Села Ніжинщини: Дуболугівка, Велика Кошелівка, Заньки, Мала Кошелівка стали заручниками ситуації. З переходом Ніжина у «червону» зону були скасовані всі рейси по маршруту “Ніжин-Дуболугівка”. Залишився лише рейси “Ніжин-Борзна”, що через Малу Кошелівку. А решта сіл – взагалі без транспорту», – розповіла Ольга Іванівна.

Добираються селяни до міста: або, як то кажуть, на ногах, або за шалені кошти на таксі. Повезе, коли хтось з сусідів на власному транспорті їде до Ніжина. Ольга Шимко взяла ситуацію на контроль і зв’язалась з бухгалтером підприємства перевізника. На питання: “Коли відновлять рейси?” – почула невтішну відповідь.

 

«Мені пояснили, що в нас погана дорога до села Дуболугівка та й пасажирів мало їздить. Тому, чекати нам на транспорт поки не варто, — коментує Ольга та продовжує, — Не можна в такій ситуації залишати людей. Наразі я не маю впливу на відповідальних за перевезення. Але, вважаю для сіл потрібно створювати відповідні умови, аби люди й там відчували комфорт життя. Йдучи від ВО «Батьківщина» на місцеві вибори, дотримуватимусь саме такої цілі».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *