Чому лузати насіння вдома забороняють і лікарі, і прикмети, і езотерики

 

 

Все серйозніше, ніж здається на перший погляд.

Хто завжди був проти насіння, так це стоматологи. І не дарма! Якщо регулярно лузати насіння, можна зіпсувати передні зуби: емаль слабшає, зуби стають більш чутливими, а нижній край поступово сточується. Це все можна виправити, звичайно. Але навіщо взагалі зуби псувати? В крайньому випадку радять чистити насіння руками, потім їсти. Або зовсім купувати очищене. Але зуби — це не єдина причина перестати гризти насіння. Є ще як мінімум три, причому одна з них дуже вагома, інформує Ukr.Media.

Безумовно, насіння дуже затягує. Починаєш лузати, поки дивишся вечірній серіал, читаєш книжку або навіть верзеш з подругою — і неможливо зупинитися. Але ж півсклянки очищеного насіння по калорійності можна порівняти з плиткою шоколаду. Так можна і на вагах свою любов до соняшнику відчути. Крім того, від ударної дози рослинних жирів недовго і розлад кишечника заробити.

 

А безлад? Як би акуратно не складали лушпиння, все одно його потім доводиться вигрібати з найрізноманітніших кутів квартири.

Але є ще одна причина ніколи в житті більше не торкатися до насіння. Виявляється, ця безневинна звичка може зіпсувати ваше фінансове становище. Ця прикмета існує з давніх часів, і нинішні езотерики підтверджують: звичка лузати насіння загрожує вічним безгрошів’ям.

Тут має сенс згадати, що любов до насіння прийшла з села. Його гризли бідняки — від неробства, та й почуття голоду так притупляється. А ось заможні селяни собі такого не дозволяли. Тому і закріпилося таке повір’я, що лузати насіння в будинку — до безгрошів’я, до злиднів. Любов до цього заняття перекриває грошовий канал.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *