Ніжинців номінують на “Благодійників року”: хто вони

 

 

У п’ятницю, 11 грудня, добіг кінця черговий, вже 12-й за ліком, конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських. Цьогорічне відзначення кращих благодійників мало свої особливості. У зв’язку з карантинними обмеженнями, викликаними пандемією, всі урочистості були скасовані.

Починаючи з 11 грудня, а нагадаємо, День благодійництва відзначається в Україні щорічно у другу неділю грудня (цьогоріч він припадає на 13 число), у приміщенні Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації починається передача відзнак для учасників конкурсу 2020 року.

Ми можемо з гордістю констатувати — незважаючи на будь-які епідемії та війни традиції доброчинства і милосердя, які здавна існували в Україні, продовжуються. І чим більші випробування випадають на долю кожного з нас, тим ціннішими є прояви милосердя і взаємодопомоги.

Діти-сироти та люди з інвалідністю, сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, учасники АТО/ООС, вимушені переселенці, та багато інших наших громадян — кожен з них потребує нашої посиленої уваги, розуміння, допомоги. І часто першими поруч опиняються саме благодійники та волонтери.

 

Серед нагороджених і відомі ніжинці:
«Благодійник року — неприбуткова організація»:
 ГО «Ліга-клуб «Ділова Жінка», голова Стратілат Тамара Михайлівна;
«Благодійник року — регіональна бізнес-структура»:
-ТОВ «Ніжин Агро» Групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС», генеральний директор Кобижча Іван Олександрович;
«Благодійник року — представник малого бізнесу»:
ШКУРКО Микола Пантелійович, генеральний директор ТОВ «ПРОСВІТНЬО-ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА “СЯЙВО”».
«Благодійник року — вдячність волонтеру»:
БОНДАРЕНКО Ганна Григорівна, керівник волонтерської групи «Час для нас»;

Ми щиро вдячні усім, хто небайдужий до долі рідного краю та людей, які тут живуть.

Зі святом, з Днем благодійництва!

Список лауреатів в обласному конкурсі

«Благодійник року – 2020» імені меценатів Тарновських

  1. «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»:
  • 1. ТОВ ім. Шевченка;
  • 2. ТОВ «Ніжин Агро» Групи компаній «АГРОПРОСПЕРІС», генеральний директор Кобижча Іван Олександрович;
  • 3. ПАТ «Куликівське молоко»;
  • 4. ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика “Елегант”»;
  • 5. ПСП «Сновський», директор СКОРОБОГАТЬКО Сергій Миколайович.

 

  1. «Благодійник року — неприбуткова організація»:
  • 1. Благодійна організація «Міжнародний благодійний фонд «Letʹs help»;
  • 2. Благодійна організація «Світанок» м. Конотоп;
  • 3. ГО «Ліга-клуб «Ділова Жінка», голова Стратілат Тамара Михайлівна;
  • 4. ГО «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ»;
  • 5. ГО «ПАТРІОТ ПРИЛУКИ», голова ДУДЕНОК Олександр Миколайович;
  • 6. ГО «Чернігівське обласне об’єднання «Милосердя і Доброта», голова правління Зінов’єв Артур Петрович;
  • 7. ГО «Правозахист ЗОР», голова організації Андрейченко Богдан Іванович;
  • 8. ГО «Дякую», організатор та засновниця проєкту Гребнєва Юлія Володимирівна;
  • 9. Реабілітаційний центр «Крапка відліку», керівник СОКОЛ Володимир Володимирович.

 

  1. «Благодійник року — приватна особа»:
  • 1. БОЙКО Ася Валентинівна, директор Чернігівського головного регіонального управління АТ КБ «ПриватБанк»;
  • 2. БУЛАХ Василь Миколайович директор приватного сільськогосподарського підприємства «Авангард»;
  • 3. ГЕРАСИМЕНКО Людмила Олексіївна;
  • 4. ДУБІЛЬ Валерій Олександрович;
  • 5. КИРІЄНКО Іван Олексійович, директор Чернігівського управління страхування ПАТ «СК «Еталон»;
  • 6. Фізична особа підприємець «КУЛИК Л.К.», приватний підприємець Кулик Любов Кирилівна;
  • 7. КУНІЦИН Володимир Миколайович;
  • 8. ЛЕВИЦЬКИЙ Олександр Сергійович;
  • 9. ЛУЩАЙ Руслан Олександрович;
  • 10. ОВДІЄНКО Олександр Миколайович;
  • 11. ТЕРЕМОВА Оксана Геннадіївна та ТЕРЕМОВ Вадим Дмитрович.

 

  1. «Благодійник року — представник малого бізнесу»:
  • 1. ДЕМЕНТОВ Іван Юрійович;
  • 2. ІГНАТЕНКО Володимир Володимирович;
  • 3. ПОНОМАРЕНКО Микола Дмитрович, засновник та генеральний менеджер ТОВ «Десна»;
  • 4. СТЕЛЬМАХ Юрій Миколайович, директор ПОП ім. Герасименка;
  • 5. ТКАЧЕНКО Андрій Миколайович, директор ТОВ «Зерно-Злато»;
  • 6. ТКАЧЕНКО Григорій Михайлович, директор ФГ «Напорівське»;
  • 7. ХОМЕНКО Володимир Феодосійович, приватний підприємець;
  • 8. ШКУРКО Микола Пантелійович, генеральний директор ТОВ «ПРОСВІТНЬО-ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА “СЯЙВО”».

 

  1. «Благодійник року — вдячність волонтеру»:
  • 1. БЕРЕЗИНЕЦЬ Ірина Геннадіївна;
  • 2. БОНДАРЕНКО Ганна Григорівна, керівник волонтерської групи «Час для нас»;
  • 3. БРИЖКО Михайло Валентинович;
  • 4. ЗАБОЛОТНИЙ Олег Миколайович;
  • 5. ЗЕЗЮЛЬКІНА Тетяна Володимирівна;
  • 6. КРАВЧЕНКО Людмила Віталіївна;
  • 7. Протоієрей Роман ПУШКА (Протопресвітер Чернігівський, Парох парафії Святих Рівноапостольних Володимира та Ольги Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви);
  • 8. Віталій ЮРОЧКО, Благочинний м. Прилуки і Прилуцького району Православної церкви України, митрофорний протоієрей.

 

  1. «Благодійник року — благодійник початківець»:
  • 1. ГАРМАШ Антон Олександрович;
  • 2. КОСЬЯНЕНКО Анастасія Анатоліївна.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *