Зростання тарифів – несправедливе: ніжинська громада звертається до державного керівництва

 

 

На черговому засіданні виконавчого комітету сьогодні, 14 січня, одним з перших розглянули надважливе соціальне питання – звернення від імені ніжинської громади до державного керівництва щодо негайного зниження тарифів на комунальні послуги, в тому числі на газ, електроенергію та тепло.

У тексті звернення до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля йдеться про підготовку та ухвалення змін до державного бюджету 2021 року щодо збільшення фінансування субсидій та пільг, здійснення перевірки встановлених тарифів на комунальні послуги та енергоносії, перегляду соціальних норм, які враховують при наданні пільги на енергоносії, приведення у відповідність температурних коефіцієнтів, введення мораторію на рік на всі постанови та рішення уряду щодо збільшення ціни на газ та електроенергії задля забезпечення належних умов життя для населення.

Міський голова Олександр Кодола зазначив, що недопустимим є той факт, що мешканці Ніжині, отримуючи пенсію 2 тисячі грн, мають сплачувати за газ, світло та тепло понад 5 тис грн.

«Я обговорював це непросте та соціально напружене питання зі своїми колегами – міськими головами інших українських міст. І ми маємо консолідовану думку, що всі міські та обласні ради, а також виконавчі комітети при них мають прийняти рішення про звернення до державних органів влади щодо ситуації, яка склалась з тарифами по всій країні. Адже ми маємо стояти на захисті інтересів мешканців нашого Ніжина», – наголосив Олександр Кодола.

 

 

За матеріалами nizhynrada.gov.ua

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *