Ніжинська міськлікарня переповнена хворими: для лікування залучили додаткову будівлю

 

Усі відділення Ніжинської центральної міської лікарні заповнені хворими. За останні два тижні кількість пацієнтів, які звертаються за допомогою до медиків, збільшилась у два з половиною рази. Про це в коментарі Суспільному повідомив гендиректор лікарні Олександр Костирко.

За його словами, у лікарні було 240 ліжок, додатково розгорнули ще 35.

«Два тижні відмічається збільшення кількості пацієнтів, які звертаються за медичною допомогою. Це не тільки хворі на COVID-19, а і з підозрою на COVID. Значно збільшилась кількість пацієнтів, які мають судинні розлади, це – цереброваскулярна хвороба і серцево-судинна патологія. Є дефіцит ліжкового фонду. Якщо на минулому тижні було 15-20 госпіталізованих, то на цьому тижні – 60-65. Практично втричі збільшується кількість людей, які звертаються по допомогу», – сказав Олександр Костирко.

На минулому тижні до Ніжинської центральної міської лікарні звернулися близько 290 хворих на ГРВІ. Це майже – на 80 більше, ніж на позаминулому. У порівнянні з минулим тижнем, почастішали звернення пацієнтів, що хворіють на коронавірус, майже на сотню. Аби усім допомогти, додаткові ліжка доставляють у палатах та службових приміщеннях, каже Олександр Костирко.

«У нас є кабінети фізіотерапевтичного лікування. На даний час ми їх не використовуємо, забрали відповідне обладнання – це дасть можливість додатково доставити ліжка. Також зменшили кількість службових приміщень для того, щоб покращити надання медичної допомоги, перебування пацієнтів в наших відділеннях. В деяких відділеннях у нас зараз перебувають пацієнти різнопрофільні. Наприклад, у будівлі травматологічного відділення нині перебувають пацієнти хірургічного профілю, а також ЛОР, очна патологія, загальна хірургія. В інших відділеннях разом неврологія, кардіологія. Зараз пацієнти кладуться на вільні ліжка, де в якому відділенні є».

З наявних нині 275 ліжкомісць у лікарні майже всі зайняті. З них 130 призначені для лікування хворих на COVID-19. Вони також всі зайняті, каже Олександр Костирко.

Щоб збільшити ліжковий фонд, для лікування залучили додаткову будівлю, де прийматимуть хворих та з підозрою на коронавірус. Також це роблять з метою зменшення концентрації хворих на площу того чи іншого відділення. Відповідно, залучатимуть додатковий медичний персонал: лікарів, медичних сестер, молодший медичний персонал.

За словами Олександра Костирка, у разі збільшення кількості хворих, додаткові ліжка будуть розставляти у коридорах.

suspilne.media

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *