Чим дихаємо: в області проводитиметься державний моніторинг атмосферного повітря

 

 

Відповідна програма на 2021-2025 роки затверджена 30 листопада рішенням сесії обласної ради. Попередньо ініціатива пройшла процедуру погодження у Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

На основі даних та інформації, отриманої в результаті реалізації Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря зони «Чернігівська», визначатиметься рівень забруднення атмосферного повітря на території області для інформування громадськості і прийняття відповідних управлінських рішень.

Загалом державний моніторинг у галузі охорони атмосферного повітря здійснюється з метою збирання, оброблення, збереження та проведення аналізу інформації про якість атмосферного повітря, оцінювання та прогнозування її змін і ступеня небезпечності для здоров’я населення.

 

Ця процедура необхідна і для розробки науково-обґрунтованих рекомендацій для прийняття управлінських рішень у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Програма розроблена для Чернігівської області без урахування обласного центру. Розробник документу — Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

За повідомленням Департаменту екології та природних
ресурсів Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *