Учні Ніжинської хореографічної школи підкорили Грецію

 

 

 

 

Навчальний рік уже давно закінчився, але творчий колектив Ніжинської дитячої хореографічної школи, який працює під керівництвом заслуженого працівника культури України  Галини Тимошенко, вирушив до сонячної Греції підкорювати Мистецький Олімп.

У період з 23 по 29 червня творчі колективи школи, а саме: Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» (керівник І.Мірошник), Дитячий зразковий ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія» (керівник А.Ганага), ансамбль сучасного танцю «Astrum» (керівник О.Добриня), шумовий оркестр «Світанок» (керівники: М.Шматок та М.Пампура), –  гідно представили мистецький Ніжин на ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірки Греції».

Конкурс був організований з метою пропагування хореографічного і музичного мистецтва. Мальовнича природа, дружня атмосфера, високопрофесійне зіркове журі – все це сприяло досягненню високих результатів.

З шести  представлених на конкурс номерів  Лауреатом І  премії                      в номінації «Хореографія»  став   Дитячий зразковий ансамбль сучасного класичного танцю «Гармонія»: І місце в номінації «Класичний танець» (хореографічна композиція «Симфонія моря»); І місце в номінації «Народно-стилізований танець» (Ірландський танець «Спіймати мрію»); І місце в  номінації «Хореографічне мистецтво» – солістка ансамблю   Пришепа Олександра («Варіація Есмеральди»  із балету «Есмеральда»).

Лауреатом І  премії  в номінації «Оригінальний жанр» став шумовий оркестр «Світанок» з номером  «На гостини до родини».

Лауреатами ІІ  премії в номінації «Хореографія» стали: Дитячий зразковий ансамбль бального танцю «Шанс» (хореографічна композиція «Бешкетники», молодша група) та ансамбль сучасного танцю «Astrum» (композиція «Сон Петрика П’яточкіна», молодша група).

Під час перебування у сонячній Греції насиченою була не лише конкурсна програма, але і вдало організована програма для дітей. З метою налагодження творчих та дружніх зв’язків між учасниками мистецького заходу була створена тепла дружня атмосфера командою професійних аніматорів.                   Юні ніжинські таланти брали активну участь у всіх  заходах і  в багатьох з них перемагали. Так, у конкурсі «Міні міс» брала участь Вероніка Обідейко – учасниця ансамблю «Astrum» – та здобула титул «Міс артистичність» за креативний підхід в підготовці до конкурсних завдань.

Учасники поїздки (а це 45 талановитих юних ніжинців) отримали море вражень та позитивних емоцій,  безліч неймовірних фото та відео на згадку про фестиваль і подорож, а головне – здобули безцінний конкурсно-фестивальний досвід та нові мистецькі перемоги.

Щира вдячність  дирекції Ніжинської дитячої хореографічної школи, викладачам та  батькам за розуміння та підтримку дітей.

Творчі колективи  Ніжинської дитячої хореографічної школи в черговий раз  довели, що вони є великою родиною, яку об’єднало нестримне  бажання танцювати та музикувати з душею та для душі.

Ю.М.Камінська,

викладач Ніжинської дитячої хореографічної школи

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.